fbpx

Verbinden met ScreenBeam

Heeft u een vraag? Bent u er klaar voor om een demo of consultatie te plannen?

Vul dan het onderstaande formulier in. Als u nu met iemand wilt spreken, scroll dan naar de Sales Contact-sectie onder het formulier om de contactinformatie van uw regio of land te vinden.



Bent u al klant en heeft u een ondersteuningsvraag?

Commerciële productondersteuning

Toll: (719) 884-7415

Particuliere productondersteuning

US Toll Free: (866) 776-8322

Toll: (719) 884-7441

Sales Territory Map

North West Region

Karl Duffy

Territory Sales Manager (North West)

kduffy@screenbeam.com

650-400-4107

North Central Region

David Heeg

Territory Sales Manager (North Central)

dheeg@screenbeam.com

630-408-1663

North East Region

Carlyn Fernandez

Territory Sales Manager (North East)

cfernandez@screenbeam.com

408-499-0971

South West Region

Tony Grant

Territory Sales Manager (South West)

tgrant@screenbeam.com

702-271-3144

South Central Region

Rodney Lopez

Territory Sales Manager (South Central)

rlopez@screenbeam.com

408-910-2626

South East Region

Jason Eisenberg

Territory Director, East

jeisenberg@screenbeam.com

631-774-2721

Sales Management

Daryn Rank

Director, National Sales

drank@screenbeam.com

425-647-6582

Laura Nelson

Director, Disti and Channel

lnelson@screenbeam.com

408-660-5864

Jason Eisenberg

Territory Director, East

jeisenberg@screenbeam.com

631-774-2721

North America Sales Team

(Retail Solutions including MoCA Products)

Wereldwijde locaties

Australia | New Zealand

+61 2 9887 4000

Unit 1B, 64 Talavera Rd.
Macquarie Park, NSW 2113 Australia

China

+86-755-29172841

深圳市南山区科技园中区科苑路15号科兴科学园B栋3单元1505号单位

Room 1505, Building No. B3, Kexing Science Park, Keyuan Road No. 15, YueHai Sub-district, Nanshan District, Shenzhen city, Guangdong Province, 518057, China, P.R.C

Europe

+352.661.777.336

2 rue d’Arlon, L-8399 Windhof
Luxembourg

Japan

81-(0)80-3520-2872

Tensho Kanda Station Building 701, 3-7-21 Kanda Kaji-cho, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan 1010045

Taiwan | South East Asia | India

Bangladesh, Brunei, Cambodia, Hong Kong, India, Indonesia, Malaysia, Myanmar, Philippines, Singapore, Sri Lanka, Thailand, UAE, Vietnam.

+886-2-2709-0000#310

台北市敦化南路二段76號22樓

22F, No.76, Sec. 2, Dunhua S. Rd., Da-an District, Taipei, 106, Taiwan

Latin America

954-401-0761

3323 NE 163rd Street Suite 505
North Miami Beach, FL 33160

Share This